İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
X
Sektörler
Turizm
Limak Lara Deluxe Hotel & Resort

Limak Lara Deluxe Hotel & Resort

Lara / Antalya

Limak Lara Deluxe Hotel & Resort; Türkiye’nin dünyaca ünlü turizm cenneti Antalya Lara’da Haziran 2006’da hizmete girmiştir. Otel, havalimanına 10 dakika, şehir merkezine 15 dakika mesafedir.

Limak Lara Deluxe Hotel & Resort Türk, İtalyan, Meksika ve Uzak Doğu (Sushi & Thai & Hint mutfağı) mutfaklarını sunan alakart restoranları, 750 kişilik birinci sınıf açık büfe restoranı, 250 kişilik açık yemek alanı, bowling, bilardo, sauna, buhar odası, masaj üniteleri, Türk hamamı, jimnastik salonu, kuaför, mini golf alanı, bin kişilik toplantı salonu, disco ve amfitiyatro ile hizmet vermektedir. Ayrıca tesiste tenis kortu, kapalı ve açık çocuk kulübü, 7.500 metrekare havuz, 300 metrekare kapalı havuz, 900 metrekare SPA ve güzellik merkezi ve 60 araçlık otopark bulunmaktadır.

Limak Lara’ya 2019 yılında Almanya, Benelüks ülkeleri, İngiltere, Rusya Federasyonu ve İsviçre’den büyük talep gelmektedir. Limak Lara, bu ülkelerin sosyal medyasında da, Türkiye’de en sevilen oteller içerisinde yer almış ve 2019 yılında da ödüller kazanmaya devam etmiştir.

Otel, 2020 yılında da ülkemizin en çok sevilen ve talep gören otelleri arasında yer almak için misafir memnuniyetini arttırma çalışmalarına devam etmektedir.

 Limak Lara Deluxe Hotel & Resort 

X