İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
X
Sektörler
Turizm
Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort

Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort

Belek / Antalya

Antalya Belek’te, 3 Mayıs 2002 tarihinde hizmete giren Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort, Antalya Havalimanı’na 35 kilometre ve şehir merkezine 45 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Otel, 10 adet ana salon, 1.500 metrekarelik sergi alanı ve 4.100 metrekarelik kapalı alanı bulunan bir kongre merkezine sahiptir. Kongre merkezi haricinde, 1.100 kişilik konferans salonu ve 75 kişilik 4 ayrı salonu bulunmaktadır.

Tesiste, dört kaydıraklı aquapark, olimpik yüzme havuzu, 175 metrekarelik ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, relax pool olmak üzere toplam 11 havuz bulunmaktadır. Tesisin sahip olduğu toplam su alanı 4.500 metrekaredir. Tesiste beş alakart restoran, sekiz bar, wellness & spa center, bowling center ve çeşitli aktivite alanları yer almaktadır.

Limak Atlantis, hizmet vermeye başladığından bu yana, her amaca uygun konumu ve yapısı ile tüm alternatif turizm taleplerine arz yaratıp, hizmet çeşitliliğini artırarak, misafirlerinin tesisten mutlu ayrılmalarını sağlamaktadır. Sosyal medyadaki olumlu yorumların artışı ve her yıl alınan ödüller bu başarının göstergesidir. Yüksek sezonda 40 farklı ülkeden; farklı renk, dil, din ve yaştan misafirlerine, “Warm Hospitality & Excellent Service” (Sıcak Misafirperverlik ve Mükemmel Hizmet) sloganını esas alarak hizmet veren Limak Atlantis, yoğun katılımlı ulusal ve uluslararası kongreler tarafından da tercih edilmektedir.

 

Limak Atlantis Deluxe Hotel & Resort

X