Basın
Basında Limak
2015
Limak, otelcilikte yurtdışına açılacak

Limak, otelcilikte yurtdışına açılacak

Antalya Ekspres / 29.08.2015
LİMAK Turizm Genel Koordinatörü Kaan Kavaloğiu, Rus gazetecilere yaptığı açıklamada, ilk aşamada New York, Nice ve Moskova olmak üzere yurt dışında otel yatırım planları yaptıklarını söyledi.

Rusya’nın önde gelen medya grupları; Komsomolskaya Pravda gazetesinin haber portalı kp.ru, Teleprogramma dergisinin internet portalı teleprogramma.pro, Komsomolskaya Pravda Medya Holding’e ait haftalık "Express Gazeta" gazetesinin internet portalı eg.ru, Gazprom Medya’ya ait Rusya’nın en büyük online televizyon portalı vokrug.tv ile aylık kadın dergisi Women’s Secrets Magazine’in editörlerinden oluşan bir basın heyeti Türkiye’deki ortakları Global Connection’ın daveti ile Türkiye’yi ziyaret etti.

İstanbul’da temaslarda bulunan basın heyetini Kavacık’taki Limak Eurasia Luxury Hotel’de misafir eden Limak Grubu, turizmdeki yatırım planlarını Rus gazetecilerle paylaştı. Otel yatırımı için dünyanın bütün şehirlerinin radarlarında olduğunu söyleyen Limak Turizm İcra Kurulu Başkanı Kaan Kavaloğiu, New York, Balkanlar ve Moskova’da otel yatırımı için görüşmeler yaptıklarını açıkladı.