İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
X
Basın
Basında Limak
2010
Sabiha Gökçen’de 128 odalı otel

Sabiha Gökçen’de 128 odalı otel

HaberTürk Ekonomi / 03.01.2010
ISG Airport Hotel Anadolu yakasındaki kongre turizminden de önemli bir pay almayı hedefliyor

Yeni terminal ve ek ünitelerinin açılışı ile birlikte, yılda 25 milyon yolcuyu ağırlayabilme kapasitesine kavuşan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı’nda kara ve hava tarafından ayrı girişleri bulunan ISG Airport Hotel faaliyete geçti. 128 odası bulunan otel, Anadolu yakasındaki kongre turizminden de önemli bir pay almayı hedefliyor.

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı oteline de kavuştu.

Kara ve hava tarafından ayrı girişleri olan 4 katlı İstanbul Sabiha Gökçen (ISG) Airport Hotel de, 2 adet engelli olmak üzere, 116 standart ve 12 süit oda bulunuyor. İki haftadır hizmet veren ISG Airport Hotel’in hava tarafında konaklama yapmak isteyenler için, havayolu şirketinden uçağa biniş kartlarını almış olmaları ve pasaport kontrolünden geçmeleri gerekiyor. Dış hatlardan iç hatlara veya iç hatlardan dış hatlara bağlantılı uçuşlarda bu alana giriş yapılamıyor. Otelin kara tarafında "oda ve kahvaltı" servisi, hava (transit) tarafında ise sadece "oda" hizmeti sunuluyor. 0-6 yaş arası çocuklar otelde ücretsiz olarak konaklayabiliyor. Otelin tüm odalarında kablosuz internet servisi de verilirken odalarda çelik kasa da bulunuyor. 128 oda kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük havalimanı oteli olan ISG Airport Hotel, Anadolu yakasındaki kongre turizminden de önemli bir pay almayı hedefliyor.

TRANSİTE ODADA MASAJ

ISG Airport Hotel’de, şirket yemeklerinden, toplantılarına kadar iş dünyasından birey ve kurumların her türlü ihtiyaçlarını karşılamak üzere, farklı büyüklüklerde 5 adet toplantı salonu bulunuluyor. Otelde egzersiz aletleri, masaj bölümünün de olduğu bir sağlık kulübü de var. Sağlık kulübü yalnızca kara tarafında kalan misafirler tarafından kullanılabiliyor. Sağlık kulübünde 2 adet masaj odası, 2 adet sauna ve bir adet spor salonu yer alıyor. Transit bölümde kalan misafirler istedikleri takdirde kendi odalarında masaj alabiliyor.
X