İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
X
Basın
Basında Limak
2010
Limak Limra Otel’e ödül

Limak Limra Otel’e ödül

Körfez / 14.08.2010
Kemer ilçesindeki Limak Limra Oteli, sunduğu misafir odaklı servisi ve yüksek kalite anlayışıyla Avrupalı turistlerin tatil yorumlarını yaptığı internet sitesi "Zoover Holiday Reviews"den "Kemer’in en iyi oteli" ödülünü aldı.

Avrupa’nın en büyük ve en çok ziyaret edilen sanal seyahat rehberi ve değerlendirme sitesi kabul edilen Zoover’in üyeleri, Limak Limra’yı, bölgenin en iyi oteli seçti. Özellikle Belçika ve Hollanda’dan gelen turistlerin otelden büyük memnuniyet duyduğu belirtildi. Limak Limra Oteli Genel Müdürü İzzet Ademoğlu, bu başarı ve ödülün, tesiste çalışan 540 çalışana ait olduğunu belirterek, servis ve hizmet kalitesinin düşmemesi açısından ödülün kendilerine daha büyük bir sorumluluk yüklediğini söyledi.

Üst üste gelenler oluyor 42 ayrı ülkeden ortalama 55.000 kişinin 12 ay süresince Limak Limra’da tatil yaptığını vurgulayan Genel Müdür Ademoğlu, "Ödül, yıllardan bu yana misafirlerimizle kurduğumuz sıcak diyalogun bir sonucudur. Orta ve Batı Avrupa’dan yılda ortalama 30 bin misafirimiz geliyor. Birkaç yıl üst üste gelen misafirlerimiz var. Servis kalitesinde ısrar ettiğimiz için geliyorlar. Biz misafirlerimize en güzeli üretmeye çalışıyoruz, onlar alkışlayarak, mutlu ayrıldıklarını her platformda dile getirerek gösteriyorlar" dedi.
X