İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
X
Basın
Basında Limak
2010
Limak Grubu konaklamada büyümeye devam ediyor

Limak Grubu konaklamada büyümeye devam ediyor

Resort / Mayıs 2010
Halen 5 turizm yatırımına devam ettiklerini belirten Limak International Hotels Genel Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, Bodrum’da da bir adet yatırımın fizibilitesini yaptıklarını söyledi.

Limak International Hotels Genel Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, "Şu an 5 otel yatırımımız bulunuyor. Yalovada bir otelin yanı sıra, 20 milyon dolar yatırım ile Kavacık’ta Business Oteli yapıyoruz. Onun da yatırım maliyeti 50 milyon dolar. Bunların yanında KKKTC’de devam eden Bafra Limak Babylon Otel 150 milyon doları, Tarsus’ta planladığımız otel ve golf merkezinin maliyeti de 100 milyon doları bulacak. Bodrumdaki yatırımımız da şu an fizibilite aşamasında" dedi.

Tarsus’ta planlanan golf merkezinin 2014’te faaliyete başlayacağını ifade eden Kavaloğlu, bütün yatırımların 320 milyon doları bulacağını belirtti. Limak Turizm, Türkiyenin ilk termal otellerinden olan Yalova Büyük Otelini restore ederek haziran ayında açmayı planlıyor.

Öte yandan Limak, Atatürk’ün isteği üzerine inşa edilen Yalova Termal’deki Büyük Otel ile Büyük Gazino’nun restorasyonunu tamamladı. Haziran’da Limak Yalova Termal Butik Otel olarak hizmet vermeye başlayacak olan otelde Atatürk Müzesi de var.
X