İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
X
Basın
Basında Limak
2010
En iyi 99 otelden biri

En iyi 99 otelden biri

SonAn / 27.01.2010
Limak Lara De Luxe Hotel Resort İşletme Müdürü Ceyhan Keskün, tesisin tatilcilerin online paylaşım sitesi olan Holidaycheck’te Kasım 2009’da dnyadaki oteller arasında iki hafta üst üste haftanın 1 numaralı en iyi oteli ve en iyi satan oteli olarak seçildiğini ve bu başarıyı ’Dünya Genelindeki En İyi 99 Otelin İçinde Holidaycheck Award 2010 Odülü’ne kadar taşımıştır.

Keskün, Limak İnternational Hotels Resorts olarak, geçmiş yıllarda olduğu gibi 2009 sezonunda da aynı hizmet kalitesi, güler yüzlü ekibi ve sunmuş olduğu aktiviteler ile misafir memnuniyetinin çıtasını daha üst seviyeye çıkardığını belirtti.

Keskün, "Amacımız kriz ortamına rağmen kalitemizden ödün vermeden ve misafir memnuniyetine hitap ederek; kaliteli ve güler yüzlü hizmet, mutlu personel mutlu misafir yaratmaktı. Bunu büyük bir gururla başardık. Bunları yaparken elksikierimizi gözlemleyip oraya yöneldik. Misafir ile iç içe yaşadık.

Huzur ve güveni büyük bir titizlikle hissetmelerini sağladık. Tekrar gelen misafir sayımızı bir önceki yıla göre ikiye katladık" dedi. Misafirlerini clheck in yaptıkları andan check out yaptıkları güne kadar yalnız bırakmadıklarını belirten Keskün, "Onlarla iletişimlerimizi tatillerinin sonunda da devam ettirerek, turizmde yapılması gereken ve geri dönüşümlerini sağlamak adına profesyonel ekibimizle nnisaf i derimize bizleri tercih ettikleri için teşekkür ettik.Bünyemizde oluşturduğumuz bütünlük, misafirimize de yansıdı" şeklinde konuştu.
X