Basın
Basın Bültenleri
2012
Tripadvisor ziyaretçilerinden Limak otellerine Mükemmellik Ödülü

Tripadvisor ziyaretçilerinden Limak otellerine Mükemmellik Ödülü

Turizm sektöründe butik ve şehir otelciliğinin yanı sıra Antalya Bölgesi’nde sahip olduğu 4 tesisle resort otelleriyle de iddialı olan Limak Turizm Grubu, Tripadvisor 2012 Ödülleri’nde iki ödül alarak ‘mükemmelliğini’ tescillemiş oldu.
Dünyanın her yerinden ziyaretçilerin deneyimlerini yazdığı ve diğer üyelerin oyladığı Tripadvisor.com her sene olduğu gibi bu sene de alanındaki en iyileri seçti. Limak Turizm Grubu’nda yer alan Limak Lara De Luxe Otel & Resort Tripadvisor Mükemmellik Sertifikası, Limak Atlantis De Luxe Hotel & Resort ise site ziyaretçileri tarafından seçilen En İyi 25 Dinlenme / Spa Oteli arasında yer aldı.

Limak Turizm Grubu, Antalya’da bulunan Limra, Arcadia, Atlantis Otelleri ve Tatil Köyleri ile Lara De Luxe Otel’in yanı sıra Yalova Termal Butik Otel, İstanbul Limak Eurasia Luxury Hotel ve Ankara Ambassadore Otel’leri bünyesinde bulunduruyor.

Limak Turizm Grubu Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, sıcak misafirperverlik ve mükemmel hizmet garantimizi de bu tarz ödüllerle tescillemiş olduklarını belirterek “Tamamen ziyaretçilerin oylarıyla verilen bu ödülleri hak ederek almamızı ülkemiz açısından önemli buluyorum. Bu ödüller kendi otellerimiz arasında da tatlı rekabete sebep oluyor. Ayrıca değerlendirmeler hizmet seviyemizi sürekli yükseltmemiz için bizi daha da heveslendiriyor. Çalışmalarımızda da hız kesmeden devam ediyoruz” dedi.