İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
X
Sektörler
Turizm
Limak Limra Hotel & Resort

Limak Limra Hotel & Resort

Kemer / Antalya


Tarih, doğa, deniz ve güneşin bütünleştiği Limra Hotel & Resort, Kemer-Kiriş’te Ağustos 1998 tarihinde hizmete girdi. Tesis, havalimanına 75, Antalya’ya 60 kilometre uzaklıktadır.

Toplamda 4.500 metrekare olmak üzere beş adet açık ve bir adet 300 metrekarelik kapalı havuzu bulunan Limak Limra Hotel; Kemer bölgesinde en büyük havuz kapasitesindeki liderliğini korumaktadır. Açık yüzme havuzlarında toplam altı su kaydırağı bulunmaktadır. Bir tarafta profesyonel animasyon ekibinin aktiviteleri ile doyasıya eğlenebilen misafirler, diğer tarafta “sessiz havuz”da dinlenebilmektedirler.

Limak Limra Hotel; çocuklar için eğlenceli, anne-babalar için huzurlu, balayı çiftleri için romantik, gençler için hareketli, sporcular için uygun altyapıya sahip olarak, misafirlerin tüm beklentilerine uygun hizmet sunmaktadır.

Yenilikleri ve kaliteli hizmeti ile Türk kongre ve spor turizminde oldukça önemli bir yeri olan tesis, kurulduğundan bu yana birçok ulusal ve uluslararası önemli organizasyonlara başarıyla ev sahipliği yapmış olup, 2021 yılında da yeni anlaşmalarla sektöre can vermeye devam edecektir.


Limak Limra Hotel & Resort


X