İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
X
Sektörler
Turizm
Limak Cyprus Deluxe Hotel

Limak Cyprus Deluxe Hotel

Bafra / Kıbrıs

Limak Cyprus Deluxe Hotel, Kuzey Kıbrıs Bafra İskele mevkiinde, şehir merkezine 25 kilometre, Ercan Havalimanı’na 65 kilometre ve Magosa’ya 40 kilometre mesafededir.

Eşsiz hizmet ilhamını Zümrüd-ü Anka efsanesinden alan Limak oteller zincirinin en yeni halkası Limak Cyprus Deluxe Hotel, 2018 yılında hizmete girdi. Zümrüd-ü Anka efsanesi, insanların kendilerini yeniden yaratıp tazeledikleri (tatil) zaman dilimine ilham verir.

Limak Cyprus Deluxe Hotel, alternatif konaklama seçeneklerine sahip 598 oda, 1338 yatak kapasitesi, ultra herşey dahil konsepti ve benzersiz doğasıyla farklı bir tatil deneyimi sunmaktadır. Tesiste, biri kapalı olmak üzere dört yüzme havuzu, aqua park, biri açık büfe, diğer üçü A’la carte olmak üzere dört restoran yer almaktadır. Limak Cyprus Deluxe Hotel içerisinde yer alan Babylon Kongre Merkezi toplam 5000 kişi (Tiyatro düzeni) kapasiteye sahip 9 adet (bölünmüş hali ile 12 adet) toplantı salonu ile profesyonellerin hizmetindedir.

Limak Cyprus Deluxe Hotel, yıl boyu tatil yapma imkanı veren iklimi, her türlü teknoloji ve konfora sahip deluxe odaları, Türk ve dünya mutfaklarından en seçkin yemeklerin servis edildiği restoranları, spa merkezi, açık ve kapalı havuzları, yedi kaydıraklı aqua parkı, bölgenin en kapsamlı mini kulüp olanakları ve kusursuz organizasyonlara ev sahipliği yapılabilecek Babylon Kongre Merkezi ile misafirlerini ağırlamaktadır.

Limak Cyprus Deluxe Hotel


X