İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
X
Sektörler
Turizm
Limak Lara Deluxe Hotel & Resort

Limak Lara Deluxe Hotel & Resort

Lara / Antalya

Limak Lara Deluxe Hotel & Resort; Türkiye’nin dünyaca ünlü turizm cenneti Antalya Lara’da Haziran 2006’da hizmete girdi. Otel, havalimanına 10 dakika, şehir merkezine 15 dakika mesafedir.

Limak Lara Deluxe Hotel & Resort; Türk, İtalyan ve Uzak Doğu (Sushi & Thai & Hint mutfağı) mutfaklarını sunan alakart restoranları, 750 kişilik birinci sınıf açık büfe restoranı, 250 kişilik açık yemek alanı, bowling, bilardo, sauna, buhar odası, masaj üniteleri, Türk hamamı, jimnastik salonu, kuaför, mini golf alanı, bin kişilik toplantı salonu, disko ve amfi tiyatro ile hizmet vermektedir. Ayrıca tesiste tenis kortu, kapalı ve açık çocuk kulübü,
7.500 metrekare havuz, 300 metrekare kapalı havuz, 900 metrekare SPA ve güzellik merkezi ve 60 araçlık otopark bulunmaktadır. 

Limak Lara’ya 2020 yılında Almanya, İsviçre, Benelüks ülkeleri, İngiltere, Rusya Federasyonu ve Ortadoğu ülkelerinden büyük talep geldi. Bu ülkelerin sosyal medyalarında Türkiye’de en sevilen otelleri içerisinde yer alırken, 2020 yılında ödüller kazanmaya devam etmiştir.

Otel, 2021 yılında da “Sıcak Misafirperverlik ve Mükemmel Hizmet” sloganı ile en çok tercih edilen oteller arasında kalmak için çalışmalarına devam etmektedir.

 Limak Lara Deluxe Hotel & Resort 

X