İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
X
Duyurular
Limak, Türk Kızılayı’nın Ulusal Güvenli Kan Temini ve Türkök Projelerini Destekliyor

Limak, Türk Kızılayı’nın Ulusal Güvenli Kan Temini ve Türkök Projelerini Destekliyor

7 Eylül Pazartesi günü şirket merkezimiz ve İstanbul ofisimizde gerçekleştirdiğimiz etkinliklerle Türk Kızılayı’nın Ulusal Güvenli Kan Temini ve Türkök projelerine yönelik bağış kampanyası düzenledik.

Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sezai Bacaksız ve çalışanlarımızın katılımıyla şirket merkezinde gerçekleştirilen bağış etkinliğine Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar, Genel Müdür Dr. Mehmet Güllüoğlu ve Kan Hizmetleri Genel Müdürü Nurettin Hafızoğlu da katıldı. Kan bağış çalışmalarında gösterdiği başarıdan dolayı Türk Kızılayı ile gurur duyduklarını belirten Nihat Özdemir, şirket olarak daha önceki yıllarda olduğu gibi bundan sonra da Türk Kızılayı’na desteği sürdüreceklerini söyledi ve “Kan bağışlamak bizim insanlık görevimizdir” dedi. Kan bağışı konusunda farkındalık oluşturmak için kurumsal firmalarla yapılan işbirliklerini önemsediklerini belirten Genel Başkan Ahmet Lütfi Akar ise,

Limak Holding yönetici ve çalışanlarının destek verdiği kan bağış çalışmasının bu kapsamda değerlendirildiğini kaydetti. Akar, kan bağışı konusunda sağlanan başarıyı kök hücrede yakalamak için Türkök Projesi’ni hayata geçirdiklerini söyleyerek, kurumsal desteğin bu alanda da hayati öneme sahip olduğunu vurguladı.

X