İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
X
Duyurular
Limak “İnsana Saygı Ödülü” Aldı

Limak “İnsana Saygı Ödülü” Aldı

Limak Holding, Kariyer.net’in sponsorluğunda düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi’nde, bir kez daha İnsana Saygı Ödülü’ne layık görüldü.

İnsan Kaynakları alanındaki özenli çalışmaları öne çıkarmak ve kamuoyu ile paylaşmak amacıyla düzenlenen 13. İnsana Saygı Ödülleri, 2014 İnsan Kaynakları Zirvesi’nde, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda 12 Şubat’ta düzenlenen bir törenle sahiplerine teslim edildi. Limak, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da, İnsan Kaynakları Zirvesi’nde İnsana Saygı Ödülü’nün sahibi oldu.

Ödül almaya hak kazanan şirketler aday başvurularını hızlı yanıtlama, en çok istihdam yaratma ve en çok başvuru yapılan firma kriterlerinin yerine getirmeleri üzerinden değerlendirildi. Yıl boyunca bu kriterleri yerine getiren firmalar İnsana Saygı Ödülü’nün sahibi oldu. Adaylar da İnsana Saygı Ödülleri’nde belirleyici rol oynuyor. Adaylar İK süreçlerini beğendikleri firmaları oyluyor ve en beğenilen firma ödülünü seçiyor. Bunu yanı sıra içerik, görsellik ve yaratıcılık kriterleriyle de en iyi tasarımlı iş ilanını yine adaylar seçiyor.

İnsan Kaynakları Direktörlüğümüzün aldığı ödülle Şirketimiz, İnsana Saygı Ödülü’nü beşinci kez almış oldu.
X