İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
X
Duyurular
LAS Academie İlk Mezunlarını Verdi

LAS Academie İlk Mezunlarını Verdi

 

Limak’ın Senegal’in başkenti Dakar’da yapımını tamamlayarak, işletmesini ortaklarıyla birlikte üstlendiği Blaise-Diagne Uluslararası Havalimanı’nın, ülkedeki gençlerin donanımlarını artırmak ve havalimanı işletmeciliğinde iş fırsatlarına daha kolay erişimlerine katkıda bulunmak amacıyla başlattığı LAS Academie ilk mezunlarını verdi. 

Sadece Senegal’e değil, bölgedeki diğer ülkelere de ilham kaynağı olması beklenen LAS Academie, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi ve Thies Üniversitesi işbirliğinin yanısıra ERNAM’ın (l’Ecole Régionale de la Navigation Aérienne et du Management) katkılarıyla hayata geçti. 

300 aday arasından seçilen 30 öğrenci, Boğaziçi Üniversitesi Yaşamboyu Eğitim Merkezi, ERNAM ve LAS uzmanları tarafından  oluşturulan eğitim programını 6 ayda tamamlayarak sertifikalarını aldılar.  

Limak Yatırım Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Öztürk, mezuniyet töreni öncesi öğrencilerle bir araya gelerek deneyimlerini payaştı. Törende konuşan Öztürk, teori ve uygulama yönünden zengin program sayesinde öğrencilerin yetkinliklerini uluslararası ölçekte gösterme fırsatı yakalayacaklarının altını çizdi.

 

 
X