İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
X
Sosyal Yatırımlar
Limak Vakfı
Limak Sohbetleri

Limak Sohbetleri

Farklı konulardaki konuşmacıları toplumla ve Limaklılar’la buluşturarak farkındalık sağlamak amacıyla 2016 yılında başlatılan Limak Sohbetleri; ‘Oyuncu Anne’ olarak tanınan yazar ve kreatif direktör Şermin Yaşar’ın ve milli yüzücümüz Caner Erkin’in konuşmacı olduğu etkinliklerle yaklaşık 650 dinleyiciye ulaştı.

Ankara’da düzenlenen etkinliklerde; Şermin Yaşar çocukların gelişim süreçlerinde anne ve ebeveynlerin üstlenmesi gereken roller ve çocuk gelişimi hakkında deneyimlerini aktardı. Milli yüzücümüz Caner Erkin’in hikayesi 19 yıllık antrenörü ve Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) Spor Genel Koordinatörü Osman Akdemir tarafından dinleyicilerle paylaşıldı.

2020 yılında Covid-19 pandemisi nedeniyle online platformda Future Bright kurucusu ve stratejist Akan Abdullah’ın katılımıyla gerçekleştirildi. Akan Abdula, buluşma sırasında Covid-19 pandemisinin toplumun algılarını şekillendiren bilinç dışı çerçeveler ve bu çerçevelerin tüketici öbeklerinde nasıl farklılaştığını içeren bir araştırmayı paylaştı.

X