İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
X
Sektörler
Turizm
Limak Eurasia Luxury Hotel

Limak Eurasia Luxury Hotel

Kavacık / İstanbul

Anadolu yakasının en iddialı otellerinden biri olan Limak Eurasia Luxury Hotel, son dönemlerin yükselen iş bölgesi Kavacık’ın merkezindedir. Hem iş hem de gezi amaçlı seyahat eden misafirlerin ihtiyaçlarına göre tasarlanan otelde, konuklarına emsalsiz bir konaklama tecrübesi sunmak üzere misafirperverlik ve hizmet standartları en üst seviyede tutulmaktadır. Otel, Anadolu yakasının Avrupa yakasına en yakın noktasında ve İstanbul Boğazı’na 5 dakikalık mesafesiyle mükemmel bir konuma sahiptir. İstanbul Havalimanı’na 42 kilometre mesafede olup, 33 dakikada otelden havalimanına ulaşılmaktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 36,8 kilometre uzaklıktadır. Bu çok özel, merkezi lokasyon sayesinde misafirler Avrupa yakasında kültür, alışveriş ve eğlence hayatını yaşama ve Boğazın tadını çıkarma imkanı bulmaktadırlar.

197 odası bulunan Limak Eurasia Luxury Hotel’de 24 saat gurme oda servisi, Türk ve uluslararası mutfaklardan her zevke uygun menüleriyle bir Ana Restaurant ve bir A’la Carte Restaurant bulunmaktadır. Geniş toplantı alanları ve birinci sınıf hizmet anlayışıyla Beykoz Kavacık’taki 5 yıldızlı Limak Eurasia Luxury Hotel, her türlü etkinlik ve toplantı için 600 kişiye kadar hizmet sunmaktadır.

Toplamda 1400 metrekare konferans ve davet alanı bulunan Limak Eurasia Luxury Hotel’de toplam 7 adet salon bulunmaktadır ve 11 salon olarak hizmet verebilmektedir. İleri teknoloji ile yapılanmış olan salonlar 10 kişiden 750 kişiye kadar tüm organizasyon ve davetlere ev sahipliği yapabilmektedir. Yüksek tavanlı ve ayrılabilir özellikte olan balo salonuna, araç girebilir özelliktedir.

Limak Eurasia Luxury Hotel, konumu ve özelliklerinin yanı sıra yüksek standartlardaki SPA’sıyla da bir cazibe merkezi yaratmaktadır. 800 metrekare alana sahip geniş SPA merkezinde, kapalı yüzme havuzundan jakuziye, sauna ve buhar odalarından, GYM ve terapi odalarına kadar her şey bulunmaktadır.


X