İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
X
Sektörler
Turizm
Limak Ambassadore Hotel

Limak Ambassadore Hotel

Kavaklıdere / Ankara

2006 yılı Ocak ayında Ankara’nın kalbi Kavaklıdere’de hizmete giren Limak Ambassadore Hotel, 62 oda, 3 suit ile 132 yatak kapasitesine sahiptir. Müzelere, büyükelçiliklere, iş, alışveriş, sinema, tiyatro ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde yer almaktadır. Limak Ambassadore Hotel tüm detayların düşünüldüğü 400 kişilik çok amaçlı salonu, 400 kişilik balo salonu ve istenildiğinde bölünebilir özelliklere sahip 7 adet farklı toplantı salonuyla vazgeçilmez bir ortam sunmaktadır.

Otelde modern mimarisi ve şık tasarımı ile dikkat çeken Cafe Fiori birbirinden eşsiz lezzetleri, kusursuz sunumlar ile birleştirirken, özel yemek ve toplantılar için teras restoran, lobi bar, yazlık ve kışlık bahçe ile 1.500 kişiye hizmet verebilecek bir mutfak bulunmaktadır.

2016 yılında Limak Ambassadore Hotel bünyesine katılan Limak Chiva Spa, konforun ve huzurun modern çizgiler ile birleştiği dinlendirici atmosferiyle misafirlerini eşsiz bir dünyaya taşımaktadır. Limak Chiva Spa, en modern ekipmanlarla özel tasarlanan bakım kabinleri, muhteşem bakımları, sessiz ve huzurlu atmosferi ile beden, zihin ve ruh bütünlüğünü yeniden sağlamak için, Limak Ambassadore Hotel bünyesinde hizmet etmeye 2021 yılında da devam edecektir.

Doğayı korumak amacıyla “Yenilenebilir Limak Enerji” kullanan Limak Ambassadore Hotel, Yeşil Yıldız Sertifikası sahibidir. Sunduğu hizmet kalitesi ve yüksek standartları ile pek çok ödüle layık görülen otel, 2020 yılında Güvenli Turizm Sertifikası’nı aldı.

“Dünyamızın Yıldızlarına” sloganıyla hizmet vermeye başladığı günden itibaren, tüm misafirlerini birer “Yıldız” olarak algılayıp, onlara özel hizmet sunmaya devam etmektedir.

 

Limak Ambassadore Hotel

X