İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
X
Sektörler
Teknoloji

Teknoloji

Limak Teknoloji

Limak Teknoloji; bilişim altyapı, yazılım, siber güvenlik, 7/24 izleme ve donanım alanlarında faaliyet göstermektedir. 2017 Ağustos ayında Bilkent Cyberpark’ta kurulan Limak Teknoloji, toplam 40 yazılımcı ve 20 kişilik teknik altyapı ve sistem ekibiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

2020 yılına kadar yoğunlukla Limak Enerji’ye bilişim alanında destek veren Limak Teknoloji, 2020 yılından itibaren çalışmalarını çeşitlendirerek tüm Limak şirketleri için çözümler sunmaya başlamıştır. 2020 yılında faaliyete geçirilen Limak Performans Yönetim Sistemi, Online Eğitim Uygulaması ve Türkiye’nin Mühendis Kızları Kariyer Platformu bu çalışmalara birer örnektir. Yeni geliştirilen uygulamalar öncelikle pilot seçilen grup şirketlerinde kullanılmakta, bilahare tüm Limak şirketlerine yaygınlaştırılması hedeflenmektedir. Geliştirilen uygulamalar bilişim pazarında da hizmete sunulmakta ve paydaş görüşmeleri yapılmaktadır.

2020 yılında başlanan Yeni Limak Portal, Hesap Ekstre Analiz Yazılımı (NetHesApp), İzin Yönetim Uygulaması, Gayrimenkul Takip Sistemi, Sürdürülebilirlik Takip Sistemi ve İletişim Platformu ve Kaynak Yönetimi Uygulaması (Si-murg) gibi yazılımlar tamamlanmış olup, 2021 yılının ilk yarısında aşamalı olarak hizmete sunulacaktır.

 

 Limak Müşteri Çözümleri 


Dünyada yaşanan dijital dönüşümün sunduğu fırsatları, 7’den 70’e herkes için erişilebilir kılma ve hayatı kolaylaştırma vizyonu ile bir platform şirket olarak kurulan Limak Müşteri Çözümleri A.Ş., markası OlduBil’i kullanıcıların hizmetine sundu. OlduBil kullanıcıları, banka hesapları olmasa bile 7/24 para gönderip alma, tüm işyerlerinde ve internette güvenle ödeme yapma ve anlaşmalı işyerlerinde herhangi bir üst sınır olmadan anında nakit iadesi kazanma gibi avantajlardan yararlanıyor.

Sadece isim ve telefon numarası girerek bir dakikadan daha kısa sürede ücretsiz kayıt olunabilen OlduBil mobil uygulaması ile kullanıcılar, Mastercard lisanslı bir sanal karta anında sahip olabiliyor. OlduBil, bu sanal kart ile pandemi döneminde giderek artan internet alışverişleri için de güvenli bir ödeme yöntemi sunuyor. Yıllık hesap işletim ücreti alınmayan OlduBil ile hesaptaki paranın tüm kontrolü kullanıcının kendisine bırakılırken, arzu eden kullanıcılar, uygulama üzerinden ya da anlaşmalı noktalardan temassız özellikli fiziksel kart talebinde de bulunabiliyor. OlduBil hesabına 7/24 para yükleyebilen kullanıcılar, cep telefonundan, elektriğe kadar pek çok kurumun faturasını uygulamadan ödeyebiliyor. OlduBil ile fatura taksitlendirmek de mümkün. Taksitlendirmeye Limak Enerji faturaları ile başlayan OlduBil, bu hizmeti kısa sürede diğer kurum faturalarını da kapsayacak şekilde genişletmeyi hedefliyor.

X