Sektörler
Turizm
Limak Ambassadore Hotel

Limak Ambassadore Hotel

GOP / Ankara

2006 yılı Ocak ayında hizmete giren Limak Ambassadore Hotel müzelere, büyükelçiliklere, iş, alışveriş, sinema, tiyatro ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde, Ankara’nın kalbi Kavaklıdere’de yer almaktadır.

Limak Ambassadore Hotel tüm detayların düşünüldüğü 400 kişilik çok amaçlı salonu, 400 kişilik balo salonu ve istenildiğinde bölünebilir özelliklere sahip 7 adet farklı toplantı salonuyla vazgeçilmez bir ortam sunmaktadır.

Otelde modern mimarisi ve şık tasarımı ile dikkat çeken Cafe Fiori birbirinden eşsiz lezzetleri, kusursuz sunumlar ile birleştirirken, özel yemek ve toplantılar için teras restoran, lobi bar, yazlık ve kışlık bahçe ile 1.500 kişiye hizmet verebilecek bir mutfak bulunmaktadır.

“Dünyamızın Yıldızlarına” sloganıyla hizmet vermeye başladığı günden itibaren tüm misafirlerini birer “Yıldız” olarak algılayıp, onlara özel hizmet sunmaya devam etmektedir.

2017 yılı içerisinde; 989 adet toplantı, seminer, kongre, konferans, kutlama, balo, yemek, kokteyl ve düğün organizasyonları gerçekleştirilmiş, bu aktivitelerde toplam 35.198 yıldıza hizmet verilmiştir. Limak Ambassadore Hotel, 62 oda 3 suit oda, 132 yatak kapasitesine sahiptir. Kişiye özel hizmet anlayışı ile yurt içi ve yurt dışından 2017 yılında 14.940 geceleme olmak üzere, toplam 19.615 yıldız ağırlanmıştır.

2016 yılında Limak Ambassadore Hotel bünyesine katılan Limak Chiva Spa, konforun ve huzurun modern çizgiler ile birleştiği dinlendirici atmosferiyle misafirlerini eşsiz bir dünyaya taşımaktadır. Limak Chiva Spa, en modern ekipmanlarla özel tasarlanan bakım kabinleri, muhteşem bakımları, sessiz ve huzurlu atmosferi ile beden, zihin ve ruh bütünlüğünü yeniden sağlamak için, Limak Ambassadore Hotel bünyesinde hizmet etmeye 2017 yılında da devam edecektir.

Doğayı korumak amacıyla “Yenilenebilir Limak Enerji” kullanan Otel, sunmuş olduğu hizmet kalitesi ve yüksek standartları ile, Trip Advisor tarafından “Recommended on TripAdvisor” ve Holiday Check tarafından’’Recommended on Holiday Check” ödüllerine layık görülmüştür.

www.limakambassadore.com