İnternet sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Çerezlerle ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
X
Sektörler
Turizm
Limak Ambassadore Hotel

Limak Ambassadore Hotel

GOP / Ankara

2006 yılı Ocak ayında hizmete giren Limak Ambassadore Hotel müzelere, büyükelçiliklere, iş, alışveriş, sinema, tiyatro ve eğlence merkezlerine yürüme mesafesinde, Ankara’nın kalbi Kavaklıdere’de yer almaktadır.

Limak Ambassadore Hotel tüm detayların düşünüldüğü 400 kişilik çok amaçlı salonu, 400 kişilik balo salonu ve istenildiğinde bölünebilir özelliklere sahip 7 adet farklı toplantı salonuyla vazgeçilmez bir ortam sunmaktadır.

Otelde modern mimarisi ve şık tasarımı ile dikkat çeken CafeFiori birbirinden eşsiz lezzetleri, kusursuz sunumlar ile birleştirirken, özel yemek ve toplantılar için teras restoran, lobi bar, yazlık ve kışlık bahçe ile 1.500 kişiye hizmet verebilecek bir mutfak bulunmaktadır.

“Dünyamızın Yıldızlarına” sloganıyla hizmet vermeye başladığı günden itibaren, tüm misafirlerini birer “Yıldız” olarak algılayıp, onlara özel hizmet sunmaya devam etmektedir. 2019 yılı içerisinde 724 adet toplantı, seminer, kongre, konferans, kutlama, balo, yemek, kokteyl ve düğün organizasyonu gerçekleştirilmiş, bu aktivitelerde toplam 25.270 yıldıza hizmet verilmiştir.

Limak Ambassadore Hotel, 62 oda, 3 suit oda, 132 yatak kapasitesine sahiptir. Kişiye özel hizmet anlayışı ile yurt içi ve yurt dışından 2019 yılında 15.295 geceleme olmak üzere, toplam 19.275 yıldız ağırlanmıştır.

2016 yılında Limak Ambassadore Hotel bünyesine katılan Limak ChivaSpa, konforun ve huzurun modern çizgiler ile birleştiği dinlendirici atmosferiyle misafirlerini eşsiz bir dünyaya taşımaktadır. Limak ChivaSpa, en modern ekipmanlarla özel tasarlanan bakım kabinleri, muhteşem bakımları, sessiz ve huzurlu atmosferi ile beden, zihin ve ruh bütünlüğünü yeniden sağlamak için, Limak Ambassadore Hotel bünyesinde hizmet etmeye 2020 yılında da devam edecektir.

Doğayı korumak amacıyla “Yenilenebilir Limak Enerji” kullanan otelimiz, ayrıca Yeşilyıldız Sertifikası sahibi olup, sunmuş olduğu hizmet kalitesi ve yüksek standartları ile, Trip Advisor tarafından “Recommended on TripAdvisor” ve Holiday Check tarafından’’Recommended on Holiday Check” ödüllerine layık görülmüştür.

 

Limak Ambassadore Hotel

X