KAMUOYUNA DUYURU

Milletimizin iradesine karşı düzenlenen ve demokrasi tarihimize kara bir leke olarak geçecek bu girişimi şiddet ve nefretle kınıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti’nde halkımızın iradesi üzerinde bir güç olmadığına tüm benliğimizle inanıyoruz. Demokrasiye sahip çıkma uğrunda mücadele veren tüm kurumlarımız ve devlet adamlarımızla beraber kararlılıkla mücadele edeceğiz.

Bu kara günde hayatını kaybeden şehitlerimize Allah’tan rahmet, acılı ailelerine ve sevenlerine başsağlığı, yaralı asker, polis ve vatandaşlarımıza da acil şifalar dileriz.

 

Saygılarımızla,
Limak Şirketler Grubu

Kapat
 
HOLDİNG
 
SEKTÖRLER
 
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK
 
BASIN ODASI
 
İLETİŞİM
HOLDING
 
SECTORS
 
SUSTAINABILITY
 
PRESS ROOM
 
CONTACT
 
ÇEVRE   EĞİTİM   KÜLTÜR-SANAT   İNSAN KAYNAKLARI   ÖNE ÇIKANLAR
       
Tüm çalışmalarımızda “bugünün ihtiyaçlarını, gelecek kuşakların ihtiyaçlarını karşılama kapasitesini riske atmadan karşılamak” ilkesiyle hareket ederiz. Sürdürülebilirlik bilinciyle üretiriz, yönetiriz. Çalışanlarımızın ve paydaşlarımızın çevresel sorunların çözümünde etkin rol almalarını destekleriz...   Yatırımlarımızın bulunduğu bölgelerde, eksikliğini gördüğümüz alanlarda katkılarda bulunuruz. Okullar ve yurtlar inşa ederek eğitime destek verir ve bu alanda öncelikle kız çocuklara yönelik fayda sağlarız.   Kültürümüzü tanıtmak üzere projeler üretir, çok sesli müziğe, film festivallerine ve bu projeleri hayata geçiren sivil toplum kuruluşlarına destek oluruz.   Fırsat eşitliğini teşvik eder, her türlü ayırımcılığa karşı çıkarız. Çalışanlarımızın kişisel gelişimi için gerekli ortamı sağlarız. İşini sürükleyen liderler yaratır, bu liderlerle çalışırız.
Detaylar   Detaylar   Detaylar   Detaylar   Tümü
The Global Compact